hydraulik / Praca w Polsce / Małopolskie

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Firma specjalizująca się w realizacji kompleksowych instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych zatrudni pracowników na stanowisko montera instalacji sanitarnych. Praca wykonywana w budynkach jedno iwielorodzinnych oraz w obiektach użyteczności publicznej na terenie miasta Krakowa i okolic.


Oferujemy: wynagrodzenie na podsatawie posiadanych umiejętności, doświadczenia, praca w zespole osobowym, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7: :00 (do uzgodnienia).


Zadania: montaż instalacji wod-kan, c.o. i gazowych wykonywanie instalacji w systemach zgrzewanych PP, zaciskowych (tworzywa, stal, miedź), instalacji tradycyjnych, skręcanych z rur stalowych czarnych i ocynkowanych, łączonych kształtkami mosiężnymi i ocynkowanymi żeliwnymi, spawanie elementów instalacji kotłowej, gazowej (w przypadku posiadania odpowiednich uprawnień spawalniczych), praca przy budowie nowych instalacji sanitarnych oraz grzewczych, a także przy modernizacjach instniejących instlacji.


Wymagania: podstawowa wiedza z zakresu instalacji wodnych, kanalizacyjnych, c.o., samodzielność, pracowitość, sumienność, organizacja na stanowisku pracy, mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą TIG, mile widziane prawo jazdy kat. B CV nie jest konieczne, można napisać wiadomość w celu umówienia się na ewentualną rozmowę w sprawie pracy.

Temat wiadomości: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Twój email:

Podaj adres e-mail.
Wiadomość :
Napisz wiadomość lub wykorzystaj poniższy szablon
  Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez serwis Ofertyn.pl.


Ostatnio dodane ogłoszenia
Ärzt (Arbeit in Deutschland )
Poszukujemy dentysty/dentystki (Berlin)
Lekarz Niemcy
Opiekun medyczny Niemcy
Lekarz Niemcy
Lekarz Niemcy
Opiekun medyczny Niemcy
Lekarz Niemcy
LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY- bez znajomości j. niemieckiego
Lekarz Niemcy

Tagi:

monter  - instalacji  - urządzeń  - sanitarnych 

<- Wróć do poprzedniej strony