hydraulik / Praca za granicą / Niemcy

Praca Niemcy: Monter instalacji chłodniczych

Obecnie poszukujemy osob do pracy w Niemczech na stanowisko:
Monter Instalacji chłodniczych/technik (mechatronik) chłodnictwa i klimatyzacji

Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Miejsce pracy: Kerken

Opis stanowiska:

Montaż o rurowania i podłaczenie elektrycznie parownikow chłodniczych / agregatow chłodniczych

Zapewniamy:Polska umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ.
Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członkow rodziny w PL, zwroty podatkow.
Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwoscia wyrobienia nadgodzin.
Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.
Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. osobowe, blisko zakładu pracy max 2km.
swiadczenia socjalne dla Polakow w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za „rozłakę” Doppelte Haushaltsführung.
Możliwosć stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.
Zwrot kosztow za badania lekarskie.
Stała 1 i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalnosci, jak i 1 językowa koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Wymagania:Uprawnienia lutownicze DIN EN lub EN ISO
Wymagana znajomosć języka Niemieckiego
Wymagany własny samochod.

CV proszę wysłać na adres e-mail

Temat wiadomości: Praca Niemcy: Monter instalacji chłodniczych
Twój email:

Podaj adres e-mail.
Wiadomość :
Napisz wiadomość lub wykorzystaj poniższy szablon
  Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez serwis Ofertyn.pl.

Ostatnio dodane ogłoszenia
Cieśla/Betoniarz (prefabrykaty) / Finlandia
Cieśla/Betoniarz
Rzeznik
473 Carpenters – Renovation works *2
Cieśla szalunkowy od zaraz (Helsinki - Finlandia) (cieśla szalunkowy carpenter form work Finlandia )
Cieśla szalunkowy od zaraz (Helsinki - Finlandia) (cieśla szalunkowy carpenter form work Finlandia H
CIEŚLA SZALUNKOWY – FINLANDIA
Cieśla Szalunkowy - Finlandia (cieśla szalunek Finlandia)
Cieśla szalunkowy - Finlandia
Wykwalifikowany Cieśla - Islandia

Tagi:

praca  - monter  - instalacji  - chłodniczych