hydraulik / Praca za granicą / Niemcy

Hydraulik Monter instalacji sanitarnych Niemcy

Opis / Obowiązki:Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, StuttgartPraca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.Długotrwała umowa o pracęCzas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.Godziny pracy: od do godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto).Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:prace w zakresie instalacji grzewczych i sanitarnych (kaloryfery, toalety, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, itp.)Instalacja ogrzewania.Instalacje sanitarne.Zakładanie klimatyzacji.Biały montaż.Montaż instalacji sanitarnych, zakładanie klimatyzacji podłączenia wody ciepłej/zimnej, instalacja zraszaczy - praca na obiektach budowlanych, przemysłowychWymagania:Wyuczony zawód o profilu montera instalacji sanitarnych lub Hydraulika. doświadczenie zawodowe.podstawowa znajomość języka niemieckiego.Prawo jazdy B i własne auto (mile widziane).Oferujemy:Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.Wynagrodzenie brutto: 14,50 euro/godzinę.Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. euro netto miesięcznie).Wynagrodzenie miesięczne netto od do euro + nadgodziny.Premia w wysokości euro brutto (wypłacana w dwóch ratach, pierwsze euro po 6 miesiącach i drugie euro po 12 miesiącach pracy).Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę.osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres w temacie wpisać : Hydraulik Niemcyhttps://eastgaterecruitment.com/proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE z dnia 27 kwietnia roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy /WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji 
Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia . roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. r. poz. ).
Temat wiadomości: Hydraulik Monter instalacji sanitarnych Niemcy
Twój email:

Podaj adres e-mail.
Wiadomość :
Napisz wiadomość lub wykorzystaj poniższy szablon
  Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez serwis Ofertyn.pl.


Ostatnio dodane ogłoszenia
Cieśla/Betoniarz (prefabrykaty) / Finlandia
Cieśla/Betoniarz
Rzeznik
473 Carpenters – Renovation works *2
Cieśla szalunkowy od zaraz (Helsinki - Finlandia) (cieśla szalunkowy carpenter form work Finlandia )
Cieśla szalunkowy od zaraz (Helsinki - Finlandia) (cieśla szalunkowy carpenter form work Finlandia H
CIEŚLA SZALUNKOWY – FINLANDIA
Cieśla Szalunkowy - Finlandia (cieśla szalunek Finlandia)
Cieśla szalunkowy - Finlandia
Wykwalifikowany Cieśla - Islandia

Tagi:

hydraulik  - monter  - instalacji  - sanitarnych  - niemcy 

<- Wróć do poprzedniej strony